Nabízíme

Předtančení

Pořádáte podnikový večírek, ples či jinou společenskou akci a chcete je oživit tanečním vystoupením?

Taneční vystoupení našich sólových párů je pro hosty vašeho plesu či večírku zárukou hlubokého zážitku. Romantika, soulad v pohybu, charisma, show ......

Nabízíme předtančení jednoho či více párů v latinskoamerických tancích - samba, chacha, rumba, paso doble a jive. Pokud byste měli nějaké speciální přání, neváhejte nás kontaktovat. Budeme se snažit vyhovět Vašim požadavkům.

Svatební tanec       

Okamžik, který si zapamatujete navždycky - Váš první novomanželský - svatební tanec. Užijte si jej již během jeho příprav. Pomůžeme Vám s výběrem hudby, volbou tance, nácvikem svatební choreografie a jejím procvičením, včetně simulace konkrétní orientace v prostoru. Svůj svatební tanec díky nám zatančíte perfektně a bez zbytečných nervů. Po jeho procvičení budete vypadat, jako když už tančíte roky a získáte potřebnou jistotu. 

Připraveným svatebním tancem s bravurou okouzlíte Vaše svatební hosty, pro které bude Váš tanec výrazným momentem svatby. Budete se cítit sebevědoměji a během Vašeho dne budete mít o jednu starost méně, na kterou budete muset myslet. Můžete si vybrat, jestli překvapíte show, nebo romantickým svatebním tancem. 

Soukromé lekce

Nemáte čas chodit do večerních tanečních kurzů?
Nevyhovuje vám výuka ve větší skupině žáků?
Nevyhovuje vám žádný z termínů našich kurzů?
Potřebujete se intenzivně a rychleji naučit tančit?
Vyžadujete individuální přístup a soukromí?

Tak právě pro Vás jsou zde individuální lekce s profesionálním lektorem - lektorkou. 
Lekce trvá 45 minut a termín si domluvíte s lektorem dle Vašich časových možností.